Drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej

Drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej umożliwiają szybki dostęp do wnętrza okapu kominków, jednocześnie nie wpływając na estetykę instalacji kominkowej. W prawie każdej instalacji łatwy dostęp do okapu jest kwestią niezwykle istotną, ponieważ pozwala na sprawne wykonywanie wszelkich czynności konserwacyjnych oraz serwisowych bez konieczności demontażu żadnej z części obudowy. Kwestia ta jest szczególnie istotna, gdy mamy do czynienia z kominkami z płaszczami wodnymi, w których zawory oraz inne elementy hydrauliczne wymagają okresowych przeglądów.

Trwałe materiały drzwiczek rewizyjnych ze stali nierdzewnej

Drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej montowane są przy użyciu specjalnych wkrętów oraz kleju, a ich wypełnieniem jest najczęściej płyta o grubości 30mm zapewniająca odpowiednią izolację. Oferowane przez nas drzwiczki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Są niezwykle estetyczne i doskonale wpasowują się w charakter każdego wnętrza.

Jesteśmy producentem drzwiczek rewizyjnych na wymiar

W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia drzwiczek rewizyjnych na wymiar, co jest bardzo wygodną opcją, na którą decyduje się duża grupa Klientów poszukujących rozwiązań całkowicie dopasowanych do ich potrzeb. Oferowane przez nas drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej wykonywane na wymiar dostępne są w kilku wariantach: szlifowanym, polerowanym oraz patynie. Zastosowane materiały są odporne na warunki atmosferyczne (wilgoć i temperaturę), co gwarantuje wysoką ich trwałość, dzięki którym ich zakup będzie doskonałą inwestycją na wiele lat. Drzwiczki rewizyjne wykonujemy zawsze na dowolny wymiar, a dodatkowo możemy zmodyfikować pewne elementy. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji - zazwyczaj kilka dni od złożenia zamówienia!

Drzwiczki rewizyjne - stal nierdzewna

drzwiczki rewizyjne nierdzewne
Stal nierdzewna - Szlifowana
 
Drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej polerowanej
Stal nierdzewna - Polerowana
 
Drzwiczki rewizyjne z zamkiem wykonane ze stali nierdzewnej szlifowanej
Stal nierdzewna - Szlifowana
- z zamkiem -

Drzwiczki rewizyjne - mosiądz

Drzwiczki rewizyjne z mosiądzu polerowanego
Mosiądz - Polerowany
Drzwiczki rewizyjne z mosiądzu szlifowanego
Mosiądz - Szlifowany
drzwiczki rewizyjne na wymiar
Mosiądz - Patyna
projekt i wykonanie: webmania.pl